Strzelnica

Duża oś na Strzemistrzu
Duża oś do strzelań bojowych i sportowych

Strzelnica przy al. Piłsudskiego 141 została wyłączona z możliwości komercyjnego strzelania, w związku z czym Centrum Szkolenia Strzeleckiego Strzelmistrz zostało przeniesione i zaprasza na nowy adres:

STRZELMISTRZ
Centrum Szkolenia Strzeleckiego
92-103 Łódź, al. Brzezińska 1/3

www.strzelnicalodzka.pl

a terenie naszego obiektu znajduje się kryta strzelnica. A nawet dwie. Pierwsza to oś 50 metrów, 6 stanowisk strzeleckich, oświetlona, ogrzewana na stanowiskach strzelniczych, wyposażona w system monitoringu tarczowego z możliwością bieżącego podglądu wyników. Kulochwyt przystosowany do strzelań każdego kalibru – od sportowego bocznego zapłonu po karabiny szturmowe. Oś ma status zdolności bojowej czyli jest przystosowana do ćwiczeń również pozorowanych, z wykorzystaniem zasłon, podejść, przeszkód. Dodatkowo jest wentylowana, co pozwala na strzelanie w dużej ilości, bez konieczności przerw technicznych.

Mała oś na krytej strzelnicy
Strzelnica w Łodzi, oś kryta, mniejsza, szkolenia indywidualne

Druga, to oś bardziej kameralna. Dwa stanowiska strzeleckie, długość 20 metrów. Oświetlona, wentylowana. Idealnie sprawdza się na indywidualne szkolenia lub jako zapasowa oś, kiedy duża jest zajęta.

Strzelnica dopuszczona do użytkowania przez Prezydenta Miasta Łodzi.

2 strzelnice kryte
– Licencja LK-171/2013
– Decyzja /Atest VC.RUB-VI/7356/7356/28 /1214/141/99

Broń:
– Decyzja K.W.P w Łodzi WAO-5171/16/2/2
broń do celów szkoleniowych wymagana Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 sierpnia 1998 r(D.U. nr 113
– Decyzja K.W.P w Łodzi WAO-5171/23/1/01

Witamy na strzelnicy bojowej!